Novinky
a akce
centra

Nepromeškejte žádnou ze zajímavých akcí a novinek, které pro naše návštěvníky neustále
připravujeme.

Zpět

Rozjeďte to s námi!

Campus na kole
Nově u nás najdete stojan pro sdílená kola Nextbike. Navíc po celý srpen můžete jezdit 60 minut zcela zdarma! Stačí si kolo půjčit nebo vrátit v našem stojanu, který najdete na parkovišti Campusu.

Jak to funguje?
Stačí když svojí jízdu začnete nebo skončíte v oficiální stanici Nextbike v OC Campus Square, kterou najdete na parkovišti centra. Jediná podmínka je, že svoji jízdu musíte stihnout do 60 minut.

S aplikací Nextbike snadno půjčíte a vrátíte kolo. Jak na to:
1. Stáhněte si aplikaci Nextbike a aktivujte si účet.
2. Spusťte aplikaci Nextbike, zvolte „Půjčit kolo“ a naskenujte QR kód na kole. Kolo se automaticky otevře a vy můžete vyrazit.
3. Vraťte kolo do stanice Nextbike (mapa stanic je v aplikaci) a stáhněte páčku nad zadním kolem směrem dolů. Výpůjčka se automaticky ukončí.

Nejčastější otázky a odpovědi:

Jaké musím splnit podmínky pro jízdu zdarma?
Jízdu máte zdarma v případě, že si kolo vyzvednete v našem oficiálním stojanu v Campusu a do 60 minut jej vrátíte do jakéhokoliv označeného stojanu Nextbike kdekoliv v Brně. Platí to i obráceně, když se vydáte odkudkoliv k nám, stihnete svoji jízdu do 60 minut a zaparkujete v našem stojanu, opět nezaplatíte ani korunu.

Mohu akci využít i mimo Campus?
V případě, že si kolo u nás nevyzvednete, ani jej k nám nevrátíte, bude se vám jízda účtovat dle standardního ceníku Nextbike.

Kde kola Nextbike najdu?
V Brně najdete více než 750 kol značky Nextbike ve více než 200 stanicích, takže je možné s ním dojet kamkoliv po Brně. Kola jsou zaparkovaná ve vyznačených stojanech, které snadno najdete díky mapce v aplikaci Nextbike.

Proč musím do aplikace zadávat platební údaje?
Aplikace se aktivuje potvrzením platební karty, ale žádný strach, při zahájení jízdy se vám platba nestrhává. Když si kolo půjčíte nebo vrátíte do 60 minut v Campusu, máte jízdu zcela zdarma. Pokud časový horizont přesáhnete, tak budete za jízdu platit dle ceníku. Ale nebojte, je to jen 18 Kč za každých 30 minut a za den zaplatíte maximálně 150 Kč.

Mohu si kolo Nextbike zapůjčit víckrát?
Ano, můžete si kolo půjčit zdarma kolikrát chcete, klidně i během jednoho dne.