Obchody

Prosím vyberte kategorii obchodů, která vás zajímá v následujícím menu a níže naleznete všechny vylistované obchody z této kategorie.

Zpět

Oresi

Oresi je specialista na kuchyně

Děláme jen to, co umíme nejlépe. Proto se trvale zaměřujeme výhradně na kuchyně. Za dobu svého působení na trhu v České republice jsme svým zákazníkům dodali více než 350.000 kuchyní. V každém našem produktu jsou tak uloženy roky zkušeností našich specializovaných konstruktérů, designérů a architektů, kteří se důsledně věnují jen neustálému rozvíjení kvality, estetických parametrů a uživatelského komfortu pro srdce každého bydlení – pro kuchyň.

Podle výzkumu IBRS má společnost nejspokojenější zákazníky v oboru. To je podtrženo i certifikátem zákaznické spokojenosti BS ISO 10002:18 uděleným certifikační společností Taylor Cox. Oresi je držitelem ocenění Známka kvality, kterou našim kuchyním, jako jediným kuchyním na českém trhu, udělila Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství. Společnost Oresi je také držitelem prestižního ocenění Superbrands, které je vysokým uznáním vynikajícího postavení značky na trhu.

Oresi Vám dá víc!

Naši nabídku tvoří vlastní značky kuchyní střední třídy Dolti, jejich designová nadstavba Dolti Collection by Andrea Capovilla, prémiové kuchyně Livanza a exkluzivní zastoupení pro luxusní německé kuchyně Bauformat.

V každé třídě, a tedy i v každé cenové kategorii vám přinášíme jedinečnou škálu slev a bonusů, abyste měli jistotu, že v každé cenové a uživatelské třídě u nás získáte vždy tu pro vás nejvýhodnější kuchyň. Navíc na všechny naše kuchyně poskytujeme 7letou záruku, která je, jako jediná na trhu, exkluzivně pojištěna u Kooperativy.

Díky přízni našich zákazníků jsme jedničkou na trhu.

Otevírací doba

PO - PÁ  9:00 - 20:00
SO - NE  9:00 - 20:00

Platební možnosti

Hotově, platební kartou.

Kontakt

+420 530 509 030
www.oresi.cz

Načítání mapy…