Obchody

Prosím vyberte kategorii obchodů, která vás zajímá v následujícím menu a níže naleznete všechny vylistované obchody z této kategorie.

Zpět

Hervis

Hervis Sports nabízí svým zákazníkům široký výběr sportovního oblečení, obuvi a vybavení pro nejrozšířenější sporty jako je běh, fitness, cyklistika, outdoor, lyžování a další.

V Hervisu zakoupíte produkty nejen světových, ale i vlastních značek jako je Benger, Cygnus, Kilimanjaro, X-Fact a další, které jsou přehledně uspořádány podle jednotlivých sportovních odvětví v tematických nebo značkových rámech.

S výběrem produktů stejně jako se servisem Vám pomohou naši proškolení zaměstnanci. Pro členy Hervis Sportsclubu jsou navíc připravené speciální nabídky a odměny za nákup.

Prodejny Hervis Sports jsou také on-line! Zákazníci mohou nakupovat prostřednictvím tabletů a chytrých telefonů, a vybírat tak z rozšířeného portfolia zboží a značek, které nejsou v síti prodejen v České republice dostupné. Těšíme se na Vaši návštěvu!

PRODÁVANÉ ZNAČKY
Hervis Sports se orientuje na světové sportovní značky jako např. Nike, Adidas, Puma, Atomic, Fischer, Salomon, Blizzard, Head, Scott, Kettler všechny na jednom místě - u Hervis Sports. Hervis nabízí silné lokální značky Hannah a Loap a vlastní značky Kilimanjaro, Benger, Free Performance, Snoxx, Cygnus, X-FACT. Koupí těchto vlastních značek získáte nejlepší poměr kvality a ceny!

Otevírací doba

PO - PÁ  10:00 - 20:00
SO - NE  10:00 - 20:00

Platební možnosti

Hotově, platební kartou (VISA, AMERICAN EXPRESS, JCB, MASTERCARD, MAESTRO a DINERS CLUB), bankovním převodem, dárkovými poukazy Hervis, splátky Home Credit.

Kontakt

+420 547 212 982
www.hervis.cz

Načítání mapy…