Novinky
a akce
centra

Nepromeškejte žádnou ze zajímavých akcí a novinek, které pro naše návštěvníky neustále
připravujeme.

Zpět

FESTIVAL ZVÍŘAT

Mňoukání, štěkání, pískání, chroustání a mnoho dalších obdobných zvuků se bude v neděli 19. května 2019 ozývat z obchodního centra Campus Square Brno. Uskuteční se tu již třetí ročník Festivalu zvířat oslavující lásku lidí a domácích mazlíčků. Zájemci se mohou zapojit do soutěže o nejmilejší a nejexotičtější zvířátko Brna. Přihlásit můžete pejsky, papoušky, kočičky, křečky, králíčky, želvy, pavouky, morčata, opice, fretky i jiné ochočené mazlíčky. Připraven je i bohatý doprovodný program pro diváky. Pro děti je připraveno malování na obličej dle přání nebo modelování postaviček/zvířátek z balónků a to vše zdarma.

REGISTRACE ZDARMA:
1. Elektronicky na odkaze: http://www.festivalzvierat.sk/prihlasovaci-formular/
2. V den akce 19. května mezi 14-15 hodinou

Pokud máš doma jakéhokoliv domácího mazlíčka - psa, kočku, papouška, křečka, králíka, želvu, hada, opici, pavouka, morče, potkana, fretku apod., můžeš ho přinést s sebou a přihlásit do Soutěže o nejmilejší a nejexotičtější zvířátko Brna!

Ukažte všem, co Vás mazlíček umí, povězte nám, proč ho máte rádi a vyhrajte krásné dárky od partnera akce – Pet Centra.

Zvířátka budou rozdělena do 4 kategorií:
   1. Malý pes
   2. Střední a velký pes
   3. Hlodavci a malá zvířátka (králík, ježek, křeček, morče apod.)
   4. Exotická a ostatní zvířátka

V každé kategorii budeme vyhlašovat a odměňovat 1. až 3. místo. Výherce si odnese diplom a krásné ceny. Připraveny jsou dvě speciální ceny pro nejmilejšínejexotičtější zvířátko, které se bude vyhlašovat na konci programu.

A jak se můžete zúčastnit? Stačí se registrovat buď elektronicky na odkaze http://www.festivalzvierat.sk/prihlasovaci-formular/ anebo v den akce přímo na místě (hodinu před začátkem tj. od 14 hodin). Registrace je zdarma.

Festival zvířat v brněnském OC Campus Square okouzlí děti i dospělé.