Novinky
a akce
centra

Nepromeškejte žádnou ze zajímavých akcí a novinek, které pro naše návštěvníky neustále
připravujeme.

Zpět

Dnes nakupuji, vyhrávám a pomáhám

Nakupte od 18. do 30. listopadu 2021 alespoň za 1 000 korun v kterékoliv prodejně mimo Hypermarketu Tesco, a následně za účtenku obdržíte stírací los, který určí vaši výhru. Každý los je výherní. Je na vás, zda si vyberete výhru nebo se rozhodnete pomoci.

Vaši účtenku můžete proměnit ve výherní los ve stánku, který je otevřený denně od 10 do 18 hodin. Sčítají se maximálně 2 účtenky, ale ke stánku se můžete denně zastavit i vícekrát.

Losy jsou rozděleny do dvou kategorií, na zlaté, kdy vyhráváte, a růžové, kdy pomáháte a tím vyhráváte hned dvakrát.

Pokud zvolíte zlatý los, můžete vyhrát dárkové poukazy do prodejen v našem obchodním centru v hodnotě několika set korun nebo mix skvělých dárků z našich prodejen.

Zvolením růžového losu dostanete dáreček od našeho obchodního centra a my za to věnujeme peníze na dobročinnou sbírku hendikepovaným dětem z Brna. Výtěžek z nákupů bude věnovaný na vybavení, které by nejen Beatce a Vojtíkovi, ale i jejich rodičům velice usnadnilo a zpříjemnilo život.

Letos jsme se spojili s dobročinnou organizací Dnes pomáhám. Je to dobročinná organizace, která už čtvrtým rokem pomáhá dětem, seniorům i zvířatům a dokáže z jakékoliv události vykouzlit dobrý skutek. Neustále vymýšlí různé projekty a akce, skrze které se snaží vybrat peníze pro konkrétní děti a jejich příběhy. Veškeré vybrané finanční prostředky jsou věnovány brněnským nemocným nebo hendikepovaným dětem a jsou zaštítěny veřejnou sbírkou.

Podívejte se na www.dnespomaham.cz a přesvědčte se, že díky vám můžeme měnit životy našich dětí k lepšímu.

Pravidla marketingové akce jsou ke stažení ZDE.

Děkujeme, že pomáháte.