Obchody

Prosím vyberte kategorii obchodů, která vás zajímá v následujícím menu a níže naleznete všechny vylistované obchody z této kategorie.

Zpět

DeluXe květiny

Prodej květin je pro nás každodenní prací. Ale hlavně láska k nim, nám dala podnět k tomu, abychom pro naše zákazníky vybudovali moderní koncept květinářství v Česku a Slovensku. Moderní v tom smyslu jak vypadá, moderní v tom smyslu co nabízí. Jsme si vědomi, že s prodejem květin se nenabízí jen produkty, ale i emoce, což nás v práci po celou dobu motivuje k tomu být stále lepšími. To se snažíme promítnout zejména do výběru kvalitního sortimentu, ale hlavně do našich služeb, jako je moderní floristika.

Náš sortiment
V řezaných květinách nabízíme mnohé. Milujeme stejně jako Vy hlavně růže všech barev, stále nabízíme růže červené či bílé, ale i ceněné odrůdy se zvlášť vysokou trvanlivostí nebo zajímavým zbarvením. Krásné kytice jsou i z hortenzií, slunečnic, tulipánů, frézií, chryzanthém či anturií apod… V našem sortimentu najdete i tropické a exotické květy jako Strelizia, Prothea, Curcuma apod… V našich prodejnách nakoupíte i nepřeberné množství rostlin jak pro Váš domov, tak i pro balkon či zahradu.

Servis pro Vás
Květy pro maminku, babičku, svou lásku, květinový servis na svatbu - kytice pro nevěstu - klopy - svatební stoly - kytice družičkám apod. Květinové aranžmá na slavnostní stůl, kytici k narozeninám, promoci, návštěvě, kytici k narození dítěte, malé aranžmá pro školáky na konec i začátek školního roku, květiny a věnce na poslední rozloučení, květinové výzdoby na firemní večírky, plesy, rauty a nebo i jen tak pro sebe……..to vše Vám rádi zabezpečíme ve vysoké kvalitě

Otevírací doba

PO - PÁ  8:00 - 21:00
SO - NE  8:00 - 21:00

Platební možnosti

Hotově, platební kartou (bezkontaktní), dárkovými poukazy v rámci centra.

Kontakt

+420 778 436 422
www.deluxeflowers.eu

Načítání mapy…