Novinky
a akce
centra

Nepromeškejte žádnou ze zajímavých akcí a novinek, které pro naše návštěvníky neustále
připravujeme.

Zpět

Dárky do školy

První víkend v září jsme pro vás připravili akci Dárky do školy. Zastavte se k nám do Campusu a nakupte od pátku 4. 9. do neděle 6. 9. alespoň za 500 Kč a získáte od nás dárky do školy, které se budou hodit každému školákovi. Co pěkného od nás děti získají? Praktický box na svačinu, sportovní láhev na pití a školní set, který obsahuje omalovánky, pastelky, pravítko a ořezávátko. Dárky rozdáváme od pátku do neděle od 12 do 18 hodin, nebo do vydání zásob.

Kompletní pravidla akce naleznete ZDE

Přijďte k nám s dětmi už v pátek a navštivte společně Barbie Akademii, kde se dívky mohou proměnit ve své vysněné povolání. Chce být vaše dcera gymnastkou, rockovou hvězdou, veterinářkou, princeznou nebo malířkou? Výběr je opravdu široký. Navíc dívky získají certifikát Barbie Akademie, mohou se zúčastnit soutěží o zajímavé ceny, hrát si s Barbie panenkami a mnoho dalšího.

Pro chlapce máme připravený stánek s Hot Wheels, kde objeví ty nejnadupanější angličáky, sestaví si perfektní závodní dráhy a užijí si neuvěřitelné překážky, jako jsou draci, žraloci, sopky či propadla. Svou dráhu mohou obohatit také třeba o servis, parkoviště či myčku aut.

Program pro děti bude k dispozici pouze v pátek od 14 do 18 hodin. Přijďte si k nám hrát a užijte si společně odpoledne, na které budou děti ještě dlouho vzpomínat.