FB

Koberce Breno

Otevírací dobaPO - PÁ: 09:00 – 19:00
SO - NE: 09:00 – 19:00
KONTAKT+420 547 213 912
www.breno.cz

POPIS OBCHODU:


Společnost KOBERCE BRENO byla založena v roce 1994 jako velkoobchod s podlahovými krytinami. Od roku 1998 se podnikatelské aktivity rozrůstají o vlastní maloobchodní síť prodejních center. K upevnění pozice došlo v roce 2001 odkoupením 100% podílu konkurenční společnosti KTI s.r.o. Následně pod značku KOBERCE BRENO přibylo „Království koberců“ s vlastním logem a prodejními jednotkami, které v současné době nesou logo BRENO a jsou plně začleněny mezi ostatní prodejny společnosti.

KOBERCE BRENO je ryze český subjekt. Je jedním z největších a nejvýznamnějších tuzemských prodejců podlahových krytin zajišťujícím prodej a servis na celém území ČR. Společnost je zároveň přímým dovozcem a nejsilnějším distributorem významných zahraničních výrobců. V roce 2006 BRENO expandovalo na slovenský trh otevřením poboček v Bratislavě, Trenčíně a Nitře. V roce 2008 následovala prodejna v Martině o rok později v Žilině a jako další v pořadí jsme otevřeli v roce 2015 prodejnu v Trnavě..

Síť specializovaných prodejen BRENO nabízí kompletní sortiment podlahových krytin - celoplošné koberce bytové, zátěžové, v široké škále materiálů, barev a vzorů. Připraveny jsou originální a luxusní kusové koberce v klasických i moderních vzorech. Nepřeberná je i nabídka PVC, linolea a vinylových dílců v nových designech, které dokonale imitujících dřevo nebo dlažby. Nechybí zde ani široká nabídka rohožek a koupelnových předložek v mnoha barevných provedeních. Doplňkovým programem je bytový sortiment a garnýže.

KOBERCE BRENO zajišťuje pro zákazníky profesionální a komplexní služby. Samozřejmostí je kvalifikované poradenství, rozvoz a pokládka, případně úprava podlahové krytiny přímo na míru nebo obšití Vámi zakoupeného koberce.
 

PLATEBNÍ MOŽNOSTI:


Hotově, platební kartou, dárkovým poukazem společnosti BRENO, dárkový certifikát IBOD.


 

Campus Square

Netroufalky 770, 625 00 BRNO
Česká republika

 

CBRE s.r.o.

Palladium, náměstí Republiky 1079/1A
110 000 Praha, Česká republika

MENUX