FB

Hervis

Otevírací dobaPO - PÁ: 10:00 - 20:00
SO - NE: 10:00 - 20:00
KONTAKT+420 547 212 982
www.hervis.cz

POPIS OBCHODU:


Hervis Sports nabízí svým zákazníkům široký výběr sportovního oblečení, obuvi a vybavení pro nejrozšířenější sporty jako je běh, fitness, cyklistika, outdoor, lyžování a další.
V Hervisu zakoupíte produkty nejen světových, ale i vlastních značek jako je Benger, Cygnus, Kilimanjaro, X-Fact a další, které jsou přehledně uspořádány podle jednotlivých sportovních odvětví v tematických nebo značkových rámech.
 
S výběrem produktů stejně jako se servisem Vám pomohou naši proškolení zaměstnanci. Pro členy Hervis Sportsclubu jsou navíc připravené speciální nabídky a odměny za nákup.
 
Prodejny Hervis Sports jsou také on-line! Zákazníci mohou nakupovat prostřednictvím tabletů a chytrých telefonů, a vybírat tak z rozšířeného portfolia zboží a značek, které nejsou v síti prodejen v České republice dostupné.
 
Těšíme se na Vaši návštěvu!
 

PRODÁVANÉ ZNAČKY:


Hervis Sports se orientuje na světové sportovní značky jako např. Nike, Adidas, Puma, Atomic, Fischer, Salomon, Blizzard, Head, Scott, Kettler všechny na jednom místě - u Hervis Sports. Hervis nabízí silné lokální značky Hannah a Loap a vlastní značky Kilimanjaro, Benger, Free Performance, Snoxx, Cygnus, X-FACT. Koupí těchto vlastních značek získáte nejlepší poměr kvality a ceny!
 

PLATEBNÍ MOŽNOSTI:


Hotově, platební kartou (VISA, AMERICAN EXPRESS, JCB, MASTERCARD, MAESTRO a DINERS CLUB), bankovním převodem, dárkovými poukazy Hervis, poukazy obchodního centra.

 

Campus Square

Netroufalky 770, 625 00 BRNO
Česká republika

 

CBRE s.r.o.

Palladium, náměstí Republiky 1079/1A
110 000 Praha, Česká republika

MENUX