FB

BON BON

Otevírací dobaPO - PÁ: 09:00 - 20:00
SO - NE: 09:00 - 20:00
KONTAKT+420 724 015 418
www.bon-bon.cz

POPIS STÁNKU:


Prodejní nový kiosek BON BON v areálu OC Campus nabízí prodej široké palety ručně vyráběných, lahodných čokoládových pralinek a tvarovaného marcipánu, nugátu, ručně vyráběných čokoládových figurek a tabulkových čokolád, včetně plantážních. Dále zde najdete velmi kvalitní čokoládové víno Impérial nebo čokoládové pivo Opat. Jako doplňkové zboží jsou v našem kiosku Campus k zakoupení také některé výrobky sesterské značky Babeta (vše pro vymazlené pečení), m.j. kvalitní kakao, biokakao nebo různé marcipánové hmoty.

"Společnost Kovandovi s.r.o. má sídlo v Táboře a výrobnu v Černovicích u Tábora. Vyrábí a prodává originální, ručně tvarovanou čokoládu, tabulkové čokolády s řadou příchutí a zdobení, plantážní tabulkové čokolády, pralinky a speciality z nugátu a z marcipánu. V desítkách obchodů a obchůdků, v několika zemích EU, jak ve vlastní síti, tak i formou franšíza, nabízíme ručně zpracovanou čokoládu a marcipán BON BON.

Vedle značky BON BON je to ještě značka BABETA, vše pro vymazlené pečení. Jak název napovídá, jedná se o paletu zboží od kakaa, barviv, zdobení, marcipánu až po náplně do koláčů a další, určenou k domácímu i profesionálnímu pečení. Naše výrobky dodáváme do několika řetězců."
 

PLATEBNÍ MOŽNOSTI:


Hotově.


 

Campus Square

Netroufalky 770, 625 00 BRNO
Česká republika

 

CBRE s.r.o.

Palladium, náměstí Republiky 1079/1A
110 000 Praha, Česká republika

MENUX